خرید کفش کتونی نیوبالانس اورجینال و اصل شاید در ظاهر می‌تواند کار بسیار ساده ای  باشد، اما برای خرید  برخی نکات را  باید مد نظر داشته باشید تا خرید امن و مفیدی داشته باشید. و از آنجایی که برند نیوبالانس طرفداران خاص خود رو دارد کفشهای تقلبی و فیک زیادی در بازار به فروش میرسد.در ادامه شما را برای انتخاب کفش کتونی نیوبالانس راهنمایی میکنیم. 

1- بررسی جعبه  کفش نیوبالانس

چنانچه  شما تصمیم به خرید کفش نیوبالانس اورجینال و اصل را دارید، قبل از هر چیزی به جعبه کفشی که خریداری می‌کنید توجه نمایید باید مطمئن شوید که جعبه کفش شما اورجینال و اصل باشد، برچسب های لازم را داشته باشد. برچسب ها شامل، شماره سریال و شماره مدل است. باید از کیفیت جعبه اطمینان حاصل کنید، باید جعبه محکم و باکیفیت باشد.

2- بررسی کیفیت ساخت کفش نیوبالانس

متریال ساخت کفش کتونی نیوبالانس یکی دیگر از مواردی هستش که باید هنگام خرید به آن توجه داشت. باید اطمینان حاصل کنید ، کتونی را که خریداری می‌کنید از متریال باکیفیت ساخته شده باشد. برای بررسی این مورد،باید کفش را با دقت بررسی کنید. اگر احساس می‌کنید از متریال خوب و مناسب استفاده نشده است باید از خرید این کفش صرف نظر کنید، زیرا ممکن است به پا و کمر شما آسیب وارد کند.

3- بررسی لوگوی کفش نیوبالانس

لوگوی نیوبالانس باید بسیار دقیق و روشن باشد. برای بررسی دقیق تر می‌توانید تصویر لوگوی اصلی نیوبالانس را در سایت شرکت نیوبالانس چک کنید و با آن مقایسه کنید. یک سری برچسب های دیگری برای اصل بودن برند پیدا می‌شود مانند: MADE IN USA که باید بسیار دقیق ، با کیفیت واضح باشد.

4-بررسی کیفیت دوخت کفش نیوبالانس

کفش های برند نیوبالانس با استفاده از دوخت هایی با کیفیت بالا و تکنولوژیهای پیشرفته ساخته شده است. برای بررسی، باید دوخت کفش ها را با دقت مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که بدون هیچ گونه خطا و عیبی  دوخت آنها انجام شده است.

5-بررسی شماره مدل کفش نیوبالانس

چنانچه میخواهید مطمئن شوید که کفش کتونی نیوبالانس که تصمیم به خرید آن را دارید، اورجینال است، باید شماره مدل آن را در سایت شرکت نیوبالانس چک کنید. این شماره یا بر روی کفش یا جعبه کفش است که می‌توانید پیدا کنید.

6- خرید از فروشگاه های معتبر نیوبالانس

بهترین راه برای جلوگیری از خرید کتونی نیوبالانس تقلبی این است که از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.در صورتی که قصد خرید کفش نیوبالانس مردانه و زنانه را دارید، حتما از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید.شما میتوانید جهت خرید انواع کفش کتونی اورجینال ، اصل و های کپی ویتنام از فروشگاه کفش کتونی اسپرت آلفا شوز  که یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی است دیدن نمایید.

✅راهنمای خرید کفش کتونی نایک اورجینال ، اصل و های کپی

✅راهنمای خرید کفش کتونی آدیداس اورجینال ، اصل و های کپی

✅راهنمای خرید کفش کتونی اسکیچرز اورجینال ، اصل و های کپی