موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:

کفش ونس -vans


تاریخچه کفش برند ونس

 کفش های برند ونس نوعی کفش هستند که برای اسکیت بورد طراحی شده اند. شرکت سازنده آن ها، ونس، در سال 1966 توسط دو برادر به نام های پل و جیمز ون دورن تاسیس شد. ایده این بود که کفش‌هایی را در همان روز تحویل دهیم که راحت‌تر و بادوام‌تر از کفش‌هایی باشند که در حال حاضر در بازار هستند.

 این شرکت به سرعت در بین اسکیت بازها محبوب شد و تا دهه 1970، Vans یکی از شناخته شده ترین برندهای اسکیت برد در جهان بود. تاریخچه کفش های کتانی ونس در سال 1976، Vans اولین جفت کفشی را که به طور خاص برای اسکیت بورد طراحی شده بود، به نام Era عرضه کرد. Era دارای یقه و زبانه بالشتکی و همچنین کفی با الگوی وافل بود که کشش و راحتی هنگام اسکیت را فراهم می کرد. از آن زمان، ونس ده ها مدل مختلف کفش اسکیت عرضه کرده است که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. این شرکت همچنین در زمینه‌های دیگر کفش، از جمله کفش‌های غیررسمی، صندل و حتی کفش‌های مجلسی گسترش یافته است.

معرفی کفش برند ونس
کفش های ونس نوعی کفش هستند که برای اسکیت بورد طراحی شده اند. اما امروزه این کفش ها در بین همه گروه های سنی معروف ترین هستند. کفش  کتونی برند ونس به دلیل دوام و راحتی معروف هستند. این کفش ها در رنگ ها و طرح های مختلف موجود هستند.
ونس ها به عنوان کفش های معمولی برای مردان و زنان در دسترس هستند. آنها مانند سایر کفش های جهانی هستند و تقریباً با هر نوع لباسی قابل استایل هستند.

✅خرید کفش کتونی ونس مردانه و زنانه

✅قیمت و خرید کفش کتونی ونس سفید و مشکی اورجینال و اصل

 
✅خرید اینترنتی کفش کتونی ونس ویتنام از فروشگاه کفش کتونی آلفا شوز
 

دسته‌بندی