ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

✅کفش کتونی اسپرت اورجینال و اصل

روش های تشخیص کفش اورجینال و اصل 

تشخیص کفش های اورجینال از کپی خیلی سخت شده است. به خصوص به این دلیل که سایت های زیادی با عنوان فروشگاه کفش اورجینال و اصل  به فعالیت پرداخته اند، ولی ممکن است کفش های آنان فیک باشد.

البته این مسئله فقط مربوط به کفش نیست بلکه کلا در حیطه پوشاک، با افزایش قیمت ها، شاهد جا زدن جنس کپی ارزان قیمت به جای جنس گران اورجینال هستیم.

برندهایی همچون آدیداس، نایک، ریباک، آسیکس جزو برترین، محبوب ترین و پر فروش ترین برندها در حوزه کتونی اورجینال هستند.

به همین دلیل افرادی سودجو از موقعیت این برندها استفاده کرده و می خواهند برای کسب درآمد، کفش های فیک خود را جای کفش های اورجینال به مردم غالب کنند.

به همین دلیل تشخیص کفش های اورجینال از فیک بسیار اهمیت دارد. ما در این مقاله قصد داریم به ویژگی کفش های اورجینال و روش های تشخیص کفش اورجینال از کفش فیک را برایتان می گوییم.

1-قیمت کفش

کفش های اورجینال قیمت بالایی دارند. به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و دقت کارگران در تولید کفش ها، تولید کننده های کفش های اورجینال هزینه زیادی متحمل می شوند بنابر این طبیعتا قیمت این کفش ها نسبت به کفش های فی و تقلبی بیشتر است.


2- شکل لوگو

 حتما به شکل لوگوی کفش خود دقت نمایید. یک کفش آدیداس اصل شکل لوگواش دقیقا مطابق با تصاویری است که تا به حال آن را زیاد دیده اید. حواستان به املای اسم برند نیز باشد. زیرا بارها پیش آمده است که فردی کفشی را با عنوان کفش ریباک اصل خریده است، در حالی که حواسش نبوده املای این لوگو غلط است و در واقع یک کفش فیک خریده است.

3-مواد به کار رفته شده

در یک کفش اورجینال نایک، تمامی مواد به کار رفته شده بسیار مرغوب و درجه یک هستند در صورتی که در کفش های تقلبی، جنس مواد اولیه مرغوب و با کیفیت نیست.

4-چک کردن شماره سریال کفش

اگر میخواهید یک کفش اورجینال یا یک کتانی اورجینال تهیه کنید، پس از خرید به شماره سریال کفش که در قسمت زیر زبانه کفش است توجه کرده و آن را با شماره سریال کفش اورجینال وب سایت برند اصلی چک کنید.

5-جعبه کفش

 هنگامی که دارید کفش مورد نظرتان را می خرید، به جعبه آن توجه کنید. جعبه کفش های اصل آدیداس یا کفش های اصل ریباک یا حتی کفش های اصل نایک و … بسیار محکم و مرغوب و شکیل هستند در صورتی که جعبه کفش های فیک جنس خوبی ندارد و به راحتی خم یا خراب می شود.

6-ساختار کفش

 هنگام خرید کفش به ظاهر آن بسیار دقت کنید و سپس آن ظاهر را با کفش مورد نظرتان در وب سایت اصلی اش مقایشه کنید. چک کردن ویژگی هایی همچون پارچه کفش، کفی کفش، زیره کفش، برجستی های کف کفش، ساختار فوم ها بسیار مهم است چرا که همین عوامل، وجه تمایز بزرگ بین کفش های اورجینال با کفش های تقلبی است.

7- زیره طبی

 در کتونی اورجینال، برند مورد نظر در هنگام تولید کفش ها، یک کفی بسیار مرغوب در کفش ها قرار میدهد. اگر کفشی که دارید میخرید، دارای کفی بسیار با کیفیت و مرغوب نیست، بدانید که کفش تقلبی است.

8-وزن کفش

 برندهای معروف تولید کننده کفش، برای هر سایز از کفش ها وزن معینی در نظر دارند. مثلا سایز 38 با سایز 39 فرق دارد ولی اگر ده عدد سایز 38 بگیرید، وزن همه شان یکی است. همچنین کفش های اورجینال دارای وزن سبک تری نسبت به کفش های تقلبی هستند.

9- بالشتک پشت پا

 در کفش های اصل ریباک یا کفش های اصل نایک و … بالشتکی در پشت کفش قرار گرفته است، که فرد مصرف کننده در استفاده طولانی مدت نیز احساس راحتی کند، در صورتی که در کفش تقلبی این بالشتک ها وجود ندارند.

دسته‌بندی