نایک ایر جردن اولین نامی است که وقتی به کفش های کتونی بسکتبال و لباس های ورزشی فکر می کنیم به ذهنمان می رسد. این برند شناخته شده ترین برند تولید محصولات ورزشی است. نایک آن را در ایالات متحده ایجاد و طراحی کرد. 37 سال است که ایر جردن بر بازار تسلط داشته است. باور نکردنی نیست؟ نه تنها ورزشکاران، بلکه کاربران محلی از سرتاسر جهان نیز مایلند کفش های Air Jordan را که یک خط تولید نایک است، بپوشند.

هیچ کس نمی تواند از نظر مواد و کیفیت محصول با نایک ایر جردن رقابت کند. در بین نخبگان بسیار محبوب است. پوشیدن این کفش های کتانی به عنوان یک نماد وضعیت و کلاس در نظر گرفته می شود. محصولات ایر جردن باعث می شود مردم احساس غرور و اعتماد به نفس کنند. محصولات کمی گران هستند، اما ارزشمند هستند. کیفیتی که ارائه می دهند در مقایسه با برندهای دیگر در همان خط تولید فوق العاده شگفت انگیز است، بنابراین از نظر بودجه سخت نخواهد بود و مردم دوست دارند این برند را خریداری کنند.


مایکل جردن یک نماد جهانی در صنعت بسکتبال و به طور بالقوه یکی از بهترین بازیکنانی است که تا به حال این بازی را انجام داده است. شهرت او را می توان با این واقعیت سنجید که مستند زندگی افسانه یکی از پربیننده ترین کفش های جهان است که تأثیری ماندگار بر مردم بر جای می گذارد. 

با این پایگاه عظیم طرفداران، نام تجاری افسانه ای در سراسر بازار و مطابق با استانداردهای همه کفش های معمولی، ایر جردن متعلق به MJ، یکی از معروف ترین مارک های نایک، را فرا گرفته است. نایک با طراحی شیک، شکل منحصر به فرد و لوگوی زیبای پرش مایکل جردن، میلیون ها چشم را به خود جلب کرد.

دلایل متعددی وجود دارد که نشان می دهد نایک ایر جردن هنوز تا این حد محبوب است. یکی از دلایل این است که آنها به طور مداوم در سبک ها و روش های رنگی جدید منتشر می شوند. این کار باعث می‌شود مردم در کفش‌ها مشغول شوند و تضمین می‌کند که همیشه یک عرضه تازه در بازار وجود دارد. یکی دیگر از دلایل محبوبیت آنها این است که جردن همچنان مطرح و محبوب است.

 او اغلب با پوشیدن کفش های امضا شده اش دیده می شود که به ماندگاری برند در ذهن مشتریان کمک می کند. بنر ایر جردن در نهایت، نایک در بازاریابی برند ایر جردن بسیار عالی عمل می کند. آنها اغلب با برندها و افراد مشهور دیگر همکاری می کنند تا در مورد کفش ها سر و صدا ایجاد کنند. این کمک می کند تا آنها را در کانون توجه نگه دارید و تضمین می کند که آنها یکی از محبوب ترین کفش های کتونی  در بازار باقی می مانند.